Beszerző munkatárs

ROVITEX HUNGÁRIA Kft.

Magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező vállalat pécsi központjába Beszerző munkatársat keres.

JELENTKEZZ, HA…

  • dinamikus, nyitott és pozitív személyiség vagy;
  • a kommunikációs készséged kiváló;
  • jól kommunikálsz angolul szóban és írásban;
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • 3-5 éves beszerzői tapasztalat áll mögötted;
  • határozott fellépés, jó kommunikációs képesség jellemez;
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel;
  • pontos és precíz vagy;
  • képes vagy az önálló munkára, de jól teljesítesz csapatban is;
  • terhelhető vagy és hozzászoktál a határidők betartásához.

Előnyt jelent ha…

  • egyéb nyelvek ismerete, pl. német
  • vámolással kapcsolatos tapasztalat

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Operatív beszerzési tevékenység anyagokra és szolgáltatásokra
  • Rendelési igények elemzése, rendelések kiadása és követése
  • Beszállítói kommunikáció, kapcsolattartás
  • Beszerzési stratégia megvalósítása
  • Beszállítói értékelés
  • Termék be- és kifuttatások végrehajtása
  • Beszállítói szerződéskötések, ártárgyalások lebonyolítása, végrehajtása
  • Fuvarszervezés és EKÁER rendszer kezelése
  • Hatékony együttműködés a szervezeten belül (raktár, értékesítés, vevőszolgálat)

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Folyamatosan növekvő vállalatunkban várjuk a TE ötleteidet, tapasztalataidat; így egy felelősségteljes pozícióban Te is közvetlen hatással lehetsz az eredményekre;
  • Élhetsz személyes fejlődési, kibontakozási lehetőségeinkkel;
  • Rendszeres szakmai képzéseinken folyamatosan bővítheted tudásod;
  • Családias munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat, támogató vezetőség jellemez bennünket;
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk;

Munkavégzés helye: Pécs

Ha magadra ismertél, ne gondolkozz sokáig! Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a hr@rovitex.com e-mail címre!