Főkönyvelő

ROVITEX HOMEDECO Kft.

Cégünk 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat

1 fő Senior könyvelő munkatársat keres pécsi telephelyére.

SENIOR KÖNYVELŐ

Feladatok

  • Gazdasági folyamatok teljeskörű kontírozása és könyvelése
  • Adózási szabályok, számviteli változások naprakész követése, pénzügyi részleg napi működésének szakmai támogatása.
  • Számviteli egyeztetések folyamatos elvégzése
  • Számlázás szakmai felügyelete
  • Adóbevallások elkészítése, kapcsolattartás az adóhatósággal
  • Havi, negyedéves, éves zárási – riportálási feladatok a menedzsment részére
  • Határidők, kötelezettségek betartása, betartatása
  • Éves beszámolók elkészítése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, részvétel az adóhatósági és egyéb hatósági ellenőrzésekben
  • Beruházások, projektek, pályázatok pénzügyi oldalának felügyelete, ellenőrzése

Elvárt kompetenciák

  • Felsőfokú végzettség gazdasági/pénzügyi területen
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Adózásban, vállalati ügyekben szerzett tapasztalat
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Proaktív, rendszerben gondolkodó személyiség
  • Kreativitás, önállóság, terhelhetőség, határidők betartása
  • Határozottság, döntési képesség
  • Alapszintű angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office ismeretek

Előnyt jelent

  • Adótanácsadói, adószakértői végzettség
  • KKV-s tapasztalat
  • Navision rendszer ismerete
  • Társalgási szintű angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Megbízható, biztos munkahely
  • Családias környezet
  • Azonnali munkába állás

Munkavégzés helye: Pécs, Reménypuszta

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.