Gazdasági vezető

ROVITEX HOMEDECO Kft.

Cégünk közel 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat

1 fő Gazdasági vezető munkatársat keres pécsi telephelyére.

Feladatok

  • Vállalati-gazdasági folyamatok koordinációja, pénzügyi elemzések elkészítése, stratégia kialakítása, megvalósítása, monitorozása, rendszeres fejlesztése
  • Pénzügyi terület irányítása, fejlesztése, likviditás menedzsment, követeléskezelés felügyelete
  • Napi folyamatok tervezése, ellenőrzése, cash flow management
  • Határidők, kötelezettségek betartása, betartatása
  • Bankokkal való kapcsolattartás, hitelek kezelése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Kontrolling
  • Beruházások, projektek, pályázatok pénzügyi oldalának felügyelete, jogi dokumentumok pénzügyi vonatkozásainak elkészítése, ellenőrzése
  • Aktív részvétel az üzleti tervezésben, a menedzsment munkájában
  • Havi zárások és az éves beszámoló elkészítése, adatszolgáltatások a menedzsment és külső szervek felé
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, részvétel az adóhatósági és egyéb hatósági ellenőrzésekben

Elvárt kompetenciák

  • Felsőfokú végzettség gazdasági/pénzügyi területen
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Proaktív, rendszerben gondolkodó személyiség
  • Kreativitás, önállóság, terhelhetőség, határidők betartása
  • Határozottság, döntési képesség
  • Alapszintű angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office ismeretek

Előnyt jelent

  • Adótanácsadói, adószakértői végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • KKV-s tapasztalat
  • Navision rendszer ismerete, ERP rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Megbízható, biztos munkahely
  • Családias környezet
  • Azonnali munkába állás

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.