Lakástextil ELADÓ/PROJEKT MUNKATÁRS

ROVITEX HOMEDECO Kft.

Cégünk közel 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat

1 fő Lakástextil ELADÓ/PROJEKT MUNKATÁRS munkatársat keres pécsi üzletébe.

Feladatok:

  • Vevői igényfelmérés és tanácsadás
  • Árajánlat készítés
  • Bolti értékesítés
  • Megrendelések kezelése és lebonyolítása
  • Projekt kivitelezésekben történő aktív részvétel (ütemterv készítés, nyomon követés)
  • Varratási megrendelő elkészítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Értékesítésben szerzett releváns tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, türelmes és kitartó magatartás
  • Elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság és precizitás
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés, érvényesülési képesség, felelősségvállalás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Releváns anyagismeret, lakástextíliák ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség, továbbképzési lehetőség
  • Családias környezet

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezés az állásra: Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.