Portás-udvaros munkatárs

ROVITEX HUNGÁRIA Kft.

Cégünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat 1 fő portás-udvaros munkatársat keres pécsi telephelyére. portás-udvaros munkatárs

Munkakör célja:

A vállalat működésével kapcsolatos üzemeltetési és portaszolgálati feladatok ellátása.

Feladatok:

  • Portai szolgálat ellátása, a személy- és teherforgalom ellenőrzése
  • Kilépő munkatársak, táska- csomag eseti ellenőrzése
  • Vendégfogadás, útbaigazítás
  • Vonatkozó adminisztráció elvégzése
  • Udvar takarítása
  • Az épület nyitása és zárása
  • Parkolási rend betartatása
  • Az épületet körülvevő növényzet öntözése

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Udvarias, helyzetnek megfelelő kommunikáció
  • Határozott fellépés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Szívesen fogadjuk nyugdíjasok jelentkezését.

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.