Projekt koordinátor

ROVITEX HOMEDECO Kft.

Vállalatunk 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat
1 fő PROJEKT KOORDINÁTOR munkatársat keres pécsi központjába.

Feladatok:

  • Új projektlehetőségek felkutatása országos szinten, a döntéshozó megkeresése (pl. szállodák, közületek, építészirodák, lakberendezők, újonnan épülő létesítmények, lakóparkok), ajánlatadás
  • A projektfolyamat lebonyolítása, utánkövetés
  • Közbeszerzések figyelése, ajánlatkészítés
  • Megrendelésállomány karbantartása, adminisztráció elvégzése
  • Ütemezés meghatározása, határidő tartása, követése
  • Kapcsolattartás és információ megosztás a releváns szakmai területekkel

Elvárások:

  • Értékesítési, hunter szemlélet
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű, erős számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs és szervező készség, kitartás
  • Önállóság, felelősségvállalás, terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Gyors felfogóképesség és gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes javadalmazási csomag (alap + teljesítménybér)
  • Kiszámítható munkaidő
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Pécs, Reménypuszta

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.