Textilipari betanított munkás

ROVITEX HOMEDECO Kft.

Cégünk 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat

1 fő Textilipari betanított munkást keres pécsi telephelyére.

Feladatok:

  • Termeléshez kapcsolódó anyagok vágáshoz való előkészítése
  • Gépi anyagvágás
  • Anyagmozgatás
  • Visszáru kezelés
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Fizikai terhelhetőség, jó állóképesség
  • Önállóság, felelősségvállalás, terhelhetőség
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés, együttműködő és alkalmazkodó képesség
  • Gyors felfogóképesség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség, továbbképzési lehetőség
  • Családias környezet
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye: Pécs, Reménypuszta

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.