Üzemeltetési munkatárs

ROVITEX HUNGÁRIA Kft.

Cégünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat 1 fő üzemeltetési munkatársat keres pécsi telephelyére.Üzemeltetési munkatárs

Munkakör célja:

A vállalat működésével kapcsolatos üzemeltetési és a kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Feladatok:

  • A vállalat használatában lévő épület üzemeltetésének irányítása, műszaki infrastruktúra rendeltetésszerű és költséghatékony üzemeltetése

  fűtés, klíma, világítás javítások rendelése
  kertészeti munkák koordinációja
  hóeltakarításhoz anyag, eszköz biztosítása, felügyelete
  épülettakarítás megszervezése, felügyelete
  tűzi víztartály ellenőrzése, víztelenítés
                          –  irodai eszközök karbantartása (nyomtató, toner) megszervezése

  • Karbantartási munkák leszervezése, megrendelése, lebonyolítása és ellenőrzése
  • Üzemeltetéshez szükséges eszközök, alkatrészek, berendezések, szerszámok beszerzésében való részvétel
  • Kapcsolattartás munka- és tűzvédelmi szolgáltatóval
  • Kapcsolattartás közüzemi és egyéb szolgáltatókkal
  • Eseti pécsi ügyintézés
  • Vállalat gépjárműflottájának kezelése

Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Középfokú szakirányú/ műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel)
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Gyors felfogóképesség és gondolkodás
  • Határozott egyéniség

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.