PÉNZÜGYI REFERENS

ROVITEX HOMEDECO Kft.

A magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. több mint 25 éves fennállása alatt Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőtte ki magát.

Bővülés miatt kollégát keresünk a következő munkakörbe:

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport csapatának tagja lenni?

Érdekel egy kihívásokkal teli feladat?

Ha a válaszod ezekre a kérdésekre IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb csapatunk legújabb tagjának, hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereink és céljaink eléréséhez!

Feladatok

  • kimenő számlák kiállítása (belföldi, közösségen belüli, export értékesítés, fordított adózás, időszakos elszámolású, projektek, előleg)
  • vevői- és szállítói folyószámla kezelés
  • külső könyvelés támogatása
  • kintlévőség kezelés
  • banki ügyintézés

Elvárt kompetenciák

  • pénzügy-számviteli végzettség
  • 5 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Áfa törvény és számviteli törvény számlázásra vonatkozó rész ismerete
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • alapfokú angolnyelv tudás
  • Navision ERP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Előrelépési lehetőség
  • Megbízható, biztos munkahely, családias környezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Pécs, Reménypuszta

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a hr@rovitex.com e-mail címen lehet.